Де я і де моя реальність?

Реальність – це не те, що ви хотіли бачити, і не те, якою ви її уявляєте;
реальність – це те, що є насравді. 

Роберт Рингер

Віднайти себе і своє «Я», свої бажаття, відчувати спрагу до життя мріє кожна людина. А ще більше знати, що те бажанне є істинним.

На що схоже наше сучасне життя? Суцільний поспіх і метушня, гонка за престижем, регаліями. За цією гонкою, ми забуваєм і губимо себе. Свої бажання і потреби відкладаємо на потім.

Більшість з вас погодиться, що основну частину часу думками ви або в майбутньому: «Як там?», «Як покращити своє життя, дітей?» або в минулому: «Чому так трапилось?», «Учора я не встиг доробити звіт», тим самим перебуваючи наполовину «тут». Фізично ви їдете у машині і дивитесь на дорогу або  ви на побаченні, проте думками – далеко. А як же насолоджуватися життям зараз? Жити з емоціями, з повними її фарбами почуттів? Як говорив Фріц Перзл « Реальність – є не що інше, як усвідомлення всього, що ви переживаєте тут і зараз»  

В постійному поспіху, ми губимо своє «Я», свою реальність.Зараз, дайте відповіді на два питання:

  1. Що відчуваєте зараз?
  2. Що хочеться зараз? (саме мені, моєму «Я»)

Якщо ви змогли відповісти без вагань на питання, ви молодці, у вас все гаразд.

Якщо все ж таки ви не дали  чіткої відповіді, розгубились. Пропоную вам техніку, яка налаштує вас на контакт з собою. Адже, в наших бажаннях і їх здійснення, ховаються наші ресурси.

Знайдіть час, сядьте, закрийте очі, зробіть три глибокі вдихи і видихи. Протягом декількох хвилин зізставляйте фрази, які виражають те, що ви в даний момент бачите, відчуваєте, чуєте. Починаєте кожне речення словами «зараз», «в цей момент», «тут і зараз» (можна подумками проговорювати)

Наприклад: «Зараз, я відчуваю, що торкаюсь рукою м’якої ковдри», «В цей момент, я чую як співають пташки». Ця техніка дасть вам відчути внутрішній спокій і свою реальність.

Дійсніть, яку ви переживаєте – це ваша реальність. Коли ви знаєте свої істинні потреби свого організму, своєго «Я» – ви тоді живете яскравим життям.

Бажаю вам бути легким, щасливим, задоволеним собою і особистим оточенням.                               

Де я і де моя реальність?
Догори